KURUMSAL

2018 yılında faaliyete başlayan Ortaklar-Group , kurulduğu tarihten bu yana hırdavat sektöründe kalite ve güvenilir hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul’da ofis ve depo çalışma alanları ile, değişen piyasa koşullarını takip eden, dinamik bir ekiple sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını bir prensip haline getirmiştir.

VİZYONUMUZ

Değişen piyasa koşullarını eğitimli personeliyle takip eden, dinamik bir ekiple sorunsuz satış ve satış sonrası hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışını bir prensip haline getiren, ürün kalitesini sürekli geliştiren ve piyasa rekabet koşulları çerçevesinde ilkeli ticaret ahlakını ön planda tutarak kendini geliştiren bir vizyona sahiptir.

MİSYONUMUZ

En iyi markaları bünyesinde toplayan Ortaklar Group, modern yönetim ve donanımlı satış personeli ile rekabet gücünü günden güne artıran sektörün liderleri arasındadır.
Önce HİZMET ve KALİTE anlayışıyla yola çıktığımız her seferde siz değerli müşterilerimizle farklı duraklarda karşılaşmak ve buluşmak ümidiyle…